У Кам`янському лісгоспі облаштовують лісові дороги

72460163_2575322255839588_8484956331336269824_nШість кілометрів лісових доріг облаштують цьогоріч у Макіївському та Грушківському лісництвах Кам`янського держлісгоспу. Станом на сьогодні  заплановані роботи  з  ремонту «лісових магістралей» знаходяться на стадії завершення. Про це повідомив директор Кам`янського лісгоспу Віталій Верес.

 

Завдання лісових доріг без перебільшення надважливе. Насамперед вони дозволяють на належному рівні охороняти насадження від лісопорушень, підвищувати рівень виконання комплексу лісогосподарських, лісозахисних і лісокультурних робіт.

Лісові шляхи мають важливе  виробниче значення, адже дозволяють економити паливно-мастильні матеріали, бо в рази скорочують відстань до лісових ділянок, в тому числі важкодоступних, на яких здійснюються лісогосподарські заходи. І, що не менш важливо, добротна лісова дорога – це зручності у пересуванні для місцевого населення та для відвідувачів лісів.

До слова, усі роботи та ремонти з поліпшення дорожньої лісової інфраструктури здійснюються за власні кошти Кам`янського держлісгоспу.

За інформацією обласного управління лісового та мисливського господарства

Автор статті