У Христинівській школі відкрили пам’ятну дошку загиблому АТОвцю

1830029

Напередодні свята Покрови – свята козацької доблесті та честі, Дня захисника України на фасаді Христинівської середньої школи №1 ім. О. Корнійчука відкрили  пам’ятну дошку на честь бійця 28 механізованої бригади Сергія Попика, який загинув 8 січня 2015 року на Сході України. Про це повідомляють у Христинівській райдержадміністрації.

У день відкриття меморіальної дошки біля будівлі школи зібралися батька загиблого, воїни АТО, козаки, владці та представники духовенства аби вшанувати пам’ять випускника цієї школи, який поклав своє молоде життя за Україну.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих в зоні АТО воїнів-христинівчан.

Голова райдержадміністрації Олександр Ковбасюк у своєму виступі наголосив на високому патріотизмі та громадянській позиції наших сучасників, які  сьогодні   захищають суверенітет та територіальну цілісність України під час проведення антитерористичної операції на сході України.

– Сергій справжній воїн, що добровольцем вступив в ряди воїнів АТО, аби під мирним небом росли усміхнені діти. Це приклад для кожного учня, як потрібно захищати нашу Батьківщину, − підсумував голова Христинівської райдержадміністрації.

Героєм може стати кожен, але стають одиниці. Такі, як Сергій, котрий, як співається в нашому гімні, “тіло й душу поклав за нашу свободу”.

Автор статті