У Христинівці відкрили меморіальну дошку пам’яті учасникам АТО

S2040004Напередодні Дня захисника України на фасаді Христинівської середньої школи І-ІІІ ст.№2  відбулося відкриття меморіальної  дошки пам’яті воїнам-захисникам патріотам Дмитру Георгієву та Володимиру Олійнику, які загинули під час проведення антитерористичної операції на сході країни. Про це повідомляють у Христинівській райдержадміністрації.

S2040025У цей день біля будівлі школи І-ІІІ ст. № 2 зібралися батьки загиблих, воїни АТО, козаки, представники духовенства, а також представника влади щоб вшанувати пам’ять випускників цієї школи, які поклали своє молоде життя за Україну. Відкрили меморіальну дошку учасники АТО кіборги Віталій Паламарчук та Євгеній Кулібаба. Пам’ять загиблих в зоні АТО присутні вшанували хвилиною мовчання.

Директор Христинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Людмили Кравченко відмітила, що місце для пам’ятного знаку вибрано не випадково, адже спочилі воїни Дмитро та Володимир навчалися тут та є яскравим прикладом любові до своєї Батьківщини, її народу. Тож меморіальна дошка є найкращим вихователем патріотизму для майбутніх поколінь, які навчатимуться у цій школі.

Голова Христинівської райдержадміністрації Олександр Ковбасюк наголосив на високому патріотизмі та громадянській позиції наших сучасників, які  сьогодні захищають суверенітет та територіальну цілісність України під час проведення антитерористичної операції на сході України.

S2040015– Допоки ми живі – житиме пам’ять про наших воїнів-земляків. З меморіальної дошки щодня вони зустрічатимуть і проводжатимуть поглядом учнів, нагадуватимуть кожному з нас, що вони поклали життя, аби ми жили в мирній квітучій Україні. Вшанування їх пам’яті – це не просто наш святий обов’язок, це наша шана і гордість за справжніх героїв, – говорить Олександр Ковбасюк.

Автор статті