У ході операції «Рубіж-2015» на Черкащині порушили два кримінальних провадження

preview1

У межах кримінальних проваджень вилучено товарно-матеріальних цінностей на загальну вартість 17 млн. 620 тис. гривень. Крім того, у рамках операції проведено 15 митних оглядів імпортованих товарів та вантажів, за якими складено 9 протоколів про порушення митних правил на загальну суму 19,9 тис. гривень, повідомляють в Головному управлінні Державної фіскальної служби у Черкаській області.

Ініційовано проведення двох перевірок щодо правильності визначення митної вартості товарів. За результатами проведених контрольних заходів сума додатково сплачених митних платежів склала 96,7 тис. гривень.

У фіскальні службі області нагадують, що основні зусилля операції «Рубіж – 2015» спрямовані на попередження, виявлення та припинення порушень законодавства з питань державної митної справи, виявлення кримінальних правопорушень у митній та податковій сферах, протидію незаконному переміщенню товарів народного споживання через митний кордон України, контрабанди та іншим порушенням чинного законодавства при здійсненні експортно-імпортних операцій. Її проводять співробітники оперативного управління ГУ ДФС в Черкаській області спільно з працівниками Черкаської митниці ДФС.

 

Автор статті