У Дубівському НВК – оновлений кабінет інформатики

Приємний подарунок під Новий рік чекав на вихованців Дубівського навчально-виховного комплексу – новий кабінет інформатики. Привітати колектив закладу з подією та, власне, оглянути кабінет завітав перший заступник голови Уманської райдержадміністрації Сергій Жорницький.

«Ми намагаємося зробити все можливе, щоб діти в Уманському районі здобували освіту у комфортних умовах та з належною навчально-виховною базою. Переконаний, що сучасна комп’ютерна техніка та відповідно облаштований кабінет допоможуть вам краще засвоювати знання», –  звернувся до школярів Сергій Жорницький та пдарував закладу новий ноутбук.

Кабінет інформатики вартістю 300 тис. грн придбали на умовах співфінансування 10/90 – 30 тис. грн – з обласного бюджету, 270 тис. грн – з місцевого.

Начальник відділу освіти, молоді і спорту райдержадміністрації Борис Бондар додав, що цього року Дубівський НВК також отримав шкільний автобус вартістю 1845 тис. грн, обладнання для ресурсної кімнати на суму 50,3 тис. грн, телевізор – майже 16 тис. грн та меблі – понад 34 тис. грн. Приємно відзначити, що школа розвивається, осучаснюється та забезпечує дітям гідні умови для навчання.

За інформацією Уманської райдержадміністрації

Автор статті