У ДФС у Черкаській області зустріли колег, які служили в зоні проведення ООС

ротація_ДФСУ (1)Проведено 13 ротацію працівників Державної фіскальної служби України на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Донецькій та Луганській областях. Чотири місяці 101 офіцер-доброволець ніс службу в районах здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях. Четверо – з Черкаської області.

У Головному управлінні ДФС у Черкаській області відбулись урочисті заходи з нагоди повернення колег.

За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, відданість Батьківщині та українському народові, мужність та стійкість, проявлені при виконанні завдань у районі проведення Операції об’єднаних сил троє підполковників та одного майора податкової міліції нагородили Почесними грамотами Черкаської обласної державної адміністрації.

Їхні родини відзначили й подяками Головного управління ДФС у Черкаській області за витримку, розуміння та підтримку.

За повідомленням Державної фіскальної служби України, загалом за час існування Управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон ООС ГУ ДФС у Донецькій та Луганській областях упродовж 2015-2018 років із незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на суму 544 млн гривень. Складено 5 тис. адміністративних протоколів щодо фактів порушення порядку переміщення товарів та здійснення господарської діяльності у зоні проведення АТО та ООС.ротація

Протягом звітного періоду, за матеріалами спецпідрозділу податкової міліції, розпочали 305 кримінальних проваджень.

Упереджено переміщення готівки через лінію розмежування на суми 1,6 млн доларів США та 147,4 млн гривень.

Автор статті