У десяти селах Черкаського району літні люди навчаються в Університеті ІІІ віку

61ec57108b98fbb4310ac587ccc7f17e_XL250 слухачів з Байбузів, Білозір’я, Будища, Мошен, Софіївки, Руської Поляни, Худяків, Степанок, Свидівка, Яснозір’я навчаються в Університеті ІІІ віку, що діє при Територіальному центрі Черкаського району.

В Університеті слухачі “золотого віку”  отримують знання за такими напрямками, як здоровий спосіб життя,  краєзнавство та мистецтво, гармонійний розвиток, акторський, прикладне мистецтво, комп’ютерні знання тощо. Приміром, у вересні розпочав роботу інформаційний факультет в селі Руська Поляна. Набираються нові групи на факультет комп’ютерних знань, медичний, ужиткового мистецтва у Степанках.

Студенти поважного віку зізнаються, що навчання в Університеті ІІІ віку для них – це шанс бути сучасними, краще розуміти молоде покоління, себе і те, що відбувається в країні.

Нагадаємо, з 1999 року в Україні щорічно проходить «Тиждень освіти дорослих», який проводиться під егідою ЮНЕСКО. Підтримку заходу надають  Міністерство освіти і науки (МОН), Всеукраїнське координаційне бюро «Освіта дорослих України» та Міжнародна громадсько-державна програма «Освіта дорослих України».

За інформацією видання “Сільські обрії”

Автор статті