У Держгеокадастрі Черкащини закликають повідомляти про виявлені факти корупції, а не висувати безпідставні звинувачення

дежргеокадастр

На цьому наголосили учасники колегії Головного управління Держгеокадастру  у Черкаській області, яка відбулася днями в Черкасах. Крім того, учасники заходу  наголосили, що необхідно збільшити ставку орендної плати за користування землями сільгосппризначення до 7% від вартості землі. Це питання мають вирішити на сесії обласної ради.

Валентина Коваленко порушила питання корупції в землевпорядній службі Черкащини, адже воно останнім часом спричинило значну напругу в суспільстві. В. о. начальника Головного управління Держгеокадастру  у Черкаській області Азер Мірзоєв попросив назвати конкретні протизаконні дії чи корупційні схеми в Головному управлінні або його територіальних підрозділах за останні два місяці – термін, коли він обіймає цю посаду.

– Про факти корупції чи просто будь-яку інформацію про порушення законодавства фахівцями нашої служби прошу негайно мене повідомляти, – наголосив Азер Мірзоєв. – У разі наявності таких фактів наше управління зобов’язується застосувати всі належні заходи, а також звернутися в правоохоронні органи. На сьогодні всі заяви, які надійшли до Головного управління від юридичних і фізичних осіб щодо передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення, зареєстровані та розглядаються в установлений законом термін. Прийом і реєстрація заяв здійснюється щоденно, крім неділі.

Також в. о. начальника Головного управління Держгеокадастру  у Черкаській області наголосив на необхідності розглянути на наступній сесії обласної ради питання збільшення ставки орендної плати за користування землями сільгосппризначення до 7% від вартості землі. Таке рішення сприяло б значному збільшенню надходжень коштів у бюджет. Він також запропонував депутатам підготувати звернення до Верховної Ради України щодо законодавчого врегулювання порядку виділення земельних ділянок учасникам АТО та передачі земельних ділянок у власність чи користування лише місцевим жителям.

 

За інформацією сектора взаємодії зі ЗМІ та громадськістю

Головного управління Держгеокадастру в Черкаській області

Автор статті