У Чигирині відбувся турнір з армреслінгу пам’яті Павла Антоненка

RavtNcvWkIQВихідними в Чигиринському районному будинку культури відбувся ІІ відкритий турнір міста з армреслінгу пам’яті Павла Антоненка. До міста завітали титуловані спортсмени з Дніпропетровська, Золотоноші, Знам’янки, Кременчука, Кіровограда, Світловодська, Сміли, Черкас та Чигиринського району. Про це повідомляє Чигиринська райдержадміністрація.

З вітальними словами перед учасниками виступили Любов Ільїна – мама Павла Антоненка та голова районної державної адміністрації Володимир Клименко. Павла та всіх, хто загинув за Україну в АТО, вшанували хвилиною мовчання.

Змагання відбулися на ліву та праву руки у вагових категоріях 70 кг, 80 кг, 90 кг та 90+ кг. Серед учасників були майстри спорту України, кандидати  у майстри спорту та спортсмени-розрядники.Ha0KcA7m_-k

Головними суддями турніру працювали досвідчені фахівці: Мантика Роман (м. Черкаси) – багаторазовий чемпіону України та Європи, призер чемпіонату світу та Поцілуйко Ігор (м. Кіровоград) – президент Кіровоградської федерації армспорту.

Переможців нагороджено Кубками, грамотами, медалями та цінними подарунками.IMG_0063

Автор статті