У ЧНУ презентували ювілейне видання про навчальний заклад

doc90973940_437339197У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького презентували ювілейне видання про навчальний заклад. Із цієї нагоди до наукової бібліотеки університету завітали проректори, директори навчально- наукових інститутів, видавці та всі, хто працював над створенням книги.

— Книга присвячена викладачам, студентам, педагогам, які упродовж багатьох років творили історію нашого навчального закладу, — сказав у привітальному слові проректор з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності Сергій Корновенко. — Вона містить понад 2000 імен наших колег. Понад 500 світлин різних епох відтворюють наповнену плідною працею, досягненнями 95-річну історію університету. Видання принципово нове, сучасне. В окремому розділі йдеться про всіх 69 професорів, які працювали за весь період існування doc90973940_437339182навчального закладу.

Перший проректор Василь Мойсієнко зазначив, що книга має серйозний резонанс — і науковий, і суспільний. Він подякував авторському колективу за створення якісного видання.

— Історія навчального закладу є частиною історії України, вони суголосні, — переконаний автор першого з історичних розділів книги професор Віталій Масненко.

Професор Василь Мельниченко, автор розділу про воєнні роки та упорядник видання, каже, що авторський колектив прагнув зробити книгу живою, ілюстративною і інформативною. Вона є цікавою та пізнавальною, не втратить своєї актуальності після ювілею.

Директор наукової бібліотеки університету Григорій Голиш написав розділ про період від початку створення Черкаської області. Період незалежності описав професор Анатолій Чабан. Він відзначив, що робота над книгою породила активізацію історичного процесу в усіх структурних підрозділах університету. В інститутах згадували видатних людей та знакові події і досягнення.

Свій дарунок університету — студентську газету «Наш національний» — представили і студенти ННІ української філології та соціальних комунікацій. За інформацією прес-служби Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького

Автор статті