У ЧІПБ відзначили заходи з нагоди Дня рятівника

timthumb

Сьогодні в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відбулися урочистості з нагоди відзначення професійного свята – Дня рятівника. Про це інформують на офіційному сайті навчального закладу.
Ще перед початком заходів у храмі на честь ікони Божої Матері «Неопалима Купина» провели молебень для курсантів і студентів інституту та під час освячення водою благословили їх на подальшу службу й навчання.
Самі ж урочистості на плацу розпочали з підняття Державного Прапора України кращими вихованцями навчального закладу в присутності вишикуваного особового складу, ветеранів та багаточисельних гостей. Серед них: начальник У ДСНС у Черкаській області Віктор Гвоздь, начальник ГУ НП у Черкаській області Валерій Лютий, начальник Управління цивільного захисту ЧОДА Юрій Скоробагатов, заступник міського голови м. Черкаси Ігор Волошин, Комісари Черкаського обласного та міського комісаріатів Євген Курбет і Ігор Малимон, громадський діяч Володимир Гресь, в. о. начальника Черкаського обласного відділення комітету фізичного виховання та спорту МОН України Олена Скринська та інші.
Також серед гостей свята були присутні колеги з Головної школи пожежної служби, м. Варшава (Республіка Польща), – заступник декана факультету пожежної безпеки Здзіслав Саламонович та викладач кафедри хімічного та екологічного порятунку, заступник координатора проекту Рафал Матушкєвич, які до початку урочистостей презентували проект «Регіональні центри рятівничої підготовки – підтримка системи навчання добровільної пожежної охорони та професійних рятувальних служб в Україні» в рамках Програми польського співробітництва в галузі розвитку «Polska Pomoc». Презентацію відвідали й гості свята, представники Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Вищого професійного училища ЛДУБЖД (м.Вінниця) та практичних підрозділів ДСНС України.
На плацу інституту після виконання Державного Гімну України присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять усіх вогнеборців-чорнобильців, а також випускників навчального закладу Олексія Панченка та Ігоря Бойка, які віддали своє життя, захищаючи східні кордони України.
В. о. начальника інституту Олександр Тищенко привітав присутніх, зазначивши, що «професія рятувальника відповідальна, кожен представник Служби Порятунку з гідністю і честю виконує свою роботу, а інакше й бути не може, тому що служити Батьківщині, допомагати людям є почесним обов’язком».
Особовий склад інституту з професійним святом привітали почесні гості та вручили нагороди кращим співробітникам і курсантам навчального закладу. За зразкове виконання посадових обов’язків, особисту ініціативу і самовідданість, високий професіоналізм Грамотою МВС України нагородили провідного фахівця відділу персоналу Оксану Коваленко, заступника завідувача кафедри спеціальної та фізичної підготовки факультету оперативно-рятувальних сил Валентина Бузька. За сміливі і рішучі дії під час ліквідації надзвичайних ситуацій, сумлінне і бездоганне виконання службових обов’язків, досягнення високих результатів у трудовій діяльності та з нагоди Дня рятівника Почесною Грамотою, Грамотою та Подякою ДСНС України нагородили відповідно начальників курсів Вадима Гончаренка і Олександра Єрмакова, майстра газодимозахисної служби Романа Буряка.
Почесною Грамотою ЧОДА, Грамотами Управління ДСНС України у Черкаській області, медалями «20 років сумлінної служби», «15 років сумлінної служби» нагородили 39 осіб.
Напередодні на засіданні Вченої ради ЧІПБ визначили кращі підрозділи, кращих співробітників, курсантів, студентів та спортсменів навчального закладу, яких уже традиційно нагородили Дипломами в день професійного свята.
Також в. о. начальника інституту Олександр Тищенко за багаторічну сумлінну працю, активну громадську діяльність, участь у патріотичному вихованні молоді та з нагоди відзначення Дня рятівника вручив ветеранам інституту нагороди Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту – 7-ми особам.
Начальник У ДСНС у Черкаській області Віктор Гвоздь, привітавши присутніх із професійним святом, високо оцінив фахову підготовку наших випускників та наголосив «що допомога офіцерів та курсантів ЧІПБ у ліквідації надзвичайних ситуацій різного характеру завжди професійна і своєчасна».
За високий професіоналізм у роботі, багаторічну плідну працю, активну громадську позицію, сумлінне й відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків та з нагоди святкування Дня рятівника та 733-ї річниці Дня міста Черкаси колектив ЧІПБ нагородили Подякою міського голови.
В. о. начальника Черкаського обласного відділення комітету фізичного виховання та спорту МОН України Олена Скринська зазначила, що спортсмени ЧІПБ здобули першість в Універсіаді серед усіх закладів вищої освіти Черкащини і вручила Кубок переможця.
З метою забезпечення успішного виконання службових завдань, навчання, підтримання службової дисципліни серед курсантів, за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, відмінні показники у навчанні та з нагоди Дня рятівника вручили погони молодшого командного складу 36-м курсантам.

Автор статті