У червні на автодорогах Черкащини відремонтували майже 54 тис. кв. м покриття

19620924_10207415998997300_7959588769279090402_oНа замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області минулого місяця районними філіями ДП «Черкаський облавтодор» було виконано ямковий ремонт на понад 17,7 тисяч кв. м доріг загального користування. Зокрема, на дорогах державного значення ліквідовано понад 8 тис. кв. м ямковості, а на дорогах місцевого значення – майже 9,7 тис. кв. м ямковості.

Роботи з ремонту дорожнього покриття проводяться з використанням гарячого асфальтобетону та струменевим методом. На дорогах області щодня працює до 34 ремонтних бригад. Підрядні організації використовують сировину семи місцевих асфальтобетонних заводів.

Ямковий ремонт доріг проводився у кожному районі Черкащини на всіх автодорогах державного та місцевого значення. Ліквідація деформацій дорожнього покриття триватиме й надалі.

Окрім того, було влаштовано майже 36,3 тис. кв. м вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття на автодорогах загального користування державного та місцевого значення.

Разом з ямковим ремонтом також проводяться роботи із благоустрою узбіч автошляхів, приведення в належний стан павільйонів автобусних зупинок та смуги відведення, обкошування трави на узбіччях, приведення до належного стану дорожніх знаків, ремонт бар’єрного огородження.

Загалом, цього року на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області було виконано ямковий ремонт на понад 149 тис. кв. м покриття доріг державного та місцевого значення.

За інформацією САД у черкаській області

Автор статті