У Черкаському районі запрацювала система «єдиного вікна»

information_items_421616

Відтепер у відділеннях ЦНАПу Черкаського району можна оформити всі необхідні документи на земельні ділянки на місцях завдяки системі «єдиного вікна». Про це розповів голова Черкаської районної державної адміністрації Костянтин Омаргалієв під час ефіру на обласному телеканалі.

Разом із системою «єдиного вікна» в районі стала доступною нова адміністративна онлайн-послуга. Завдяки їй можна отримати витяг із Державного земельного кадастру заповнивши через мережу Інтернет необхідну форму на публічній кадастровій карті України. Через певний термін за цією он-лайн заявою користувач може отримати необхідний йому документ в будь-якому відділенні ЦНАПу Черкаського району.

У центрах надання адміністративних послуг району в «єдиному вікні» можна отримати до 12 послуг управління Держземагентства.Окрім зручності для громадян, функціонування цієї системи допоможе попередити корупційні правопорушення.

– Ми відвели чиновника, так би мовити, в сторону. Відтепер він не зустрічається з людьми, які зацікавлені в тих чи тих земельних питаннях.Зрештою, всі необхідні послуги людина може отримати через ЦНАП, – зауважив Костянтин Омаргалієв.

 

Автор статті