У Черкаському районі перевірятимуть ведення військового обліку та бронювання військовозобов’язаних

18-300x225

Для покращення стану військового обліку та бронювання військовозобов’язаних у 2016 році, у районній адміністрації розробили низку заходів. Відповідне розпорядження підписав заступник голови державної адміністрації Петро Коренюк, повідомляють в Черкаській РДА.

Як зазначив заступник голови райдержадміністрації, методичну допомогу з питань ведення військового обліку та бронювання військовозобов’язаних керівники органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій агропромислового комплексу району зможуть отримати, як у відділі цивільного захисту населення, оборонної, мобілізаційної, режимно-секретної роботи, взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та виявлення корупції апарату районної адміністрації, так і в Черкаському об’єднаному міському військовому комісаріаті.

– Керівникам органів місцевого самоврядування рекомендовано протягом двох місяців, де з якихось причин відсутні – визначити, а де вже працюють, –  чітко окреслити функціональні обов’язки відповідальних за військово-облікову роботу у населених пунктах. Про переміщення чи звільнення цих працівників потрібно вчасно інформувати Черкаський об’єднаний міський військовий комісаріат, – наголосив Петро Коренюк.

Він додав, що у 2015 році без перерв проходили четверта, п’ята та шоста хвилі мобілізації. Військовий комісаріат з поставленим плановим завданням по набору військовозобов’язаних у навчальні військові частини під час часткової мобілізації виконав. З 1 серпня 2015 року бронювання військовозобов’язаних проводиться на підставі нових переліків посад та професій відповідно до порядку здійснення бронювання працівників на період мобілізації та воєнного часу.

 

Автор статті