У Черкаській області державні кадастрові реєстратори опрацювали через ЦНАПи майже 99 тисяч заяв

У-Черкасах-відкрито-Центр-надання-адміністративних-послуг-300x199Черкаськими ЦНАПами прийнято 98 948 заяв, які належать до компетенції землевпорядної служби, з них опрацьовано 98 115 заяв (99,2%). Це за період з грудня 2014 року, коли Головним управлінням Держгеокадастру області запроваджено надання адмінпослуг державними кадастровими реєстраторами через ЦНАПи, по теперішній час.

Найбільше з опрацьованих заяв – 38,6% – стосувалися отримання витягів з Державного земельного кадастру на земельну ділянку, 23,3 % – реєстрації земельних ділянок, 17,3% заявників замовили витяги з технічної документації із землеустрою про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, а 15% – звернулися за довідкою з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями.

Скориставшись послугами Центрів, громадяни також вносили до Державного земельного кадастру відомості (зміни до них) про земельні ділянки, отримували викопіювання з кадастрової карти (плану) та довідки про наявність і розмір земельної частки (паю) тощо.

Усього територіальні підрозділи землевпорядної служби області співпрацюють із 26 Центрами надання адміністративних послуг, у кожному з яких працює кадастровий реєстратор. У п’яти районних управліннях Держгеокадастру, де є міста обласного значення (Канів, Сміла, Умань, Золотоноша, Черкаси), діє по два ЦНАПи.

Графік роботи, адреса й телефони ЦНАПів розміщено на сайті Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області (http://www.dkz.ck.ua/) в рубриці «Адміністративні послуги».

 

 

Сектор взаємодії зі ЗМІ та громадськістю Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області

Автор статті