У Черкасах відбувся обласний методичний вернісаж

Для підвищення фахової майстерності й творчої активності педагогів закладів позашкільної освіти області комунальні заклади «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради» та «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» 10 січня 2020 року провели обласний методичний вернісаж «Інноваційні підходи до управління системою методичної роботи».

У заході участь взяли методисти закладів позашкільної освіти науково-технічного, художньо-естетичного, еколого-натуралістичного напрямів та Малої Академії Наук.

Відкрили обласний методичний вернісаж та привітали його учасників керівники комунальних закладів – організаторів заходу Павло Торба та Людмила Давиденко.

Виступ завідувача лабораторії виховної роботи КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» Валентини Кудін сприяв поглибленню наявних знань присутніх, створив атмосферу для продуктивного ділового спілкування та обміну досвідом. Валентина Семенівна ознайомила присутніх зі змінами стосовно підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів позашкільної освіти.

Надзвичайно корисною та цікавою була інформація щодо нових методів та інструментів моніторингу в позашкільній освіті. З одним із таких методів, а саме методом кваліметрії учасників заходу ознайомив заступник директора з навчально-виховної роботи КПНЗ м. Черкаси «Міська станція юних техніків» Євген Король.

Про роботу Малої академії наук, як засіб забезпечення організації і координації науково-дослідницької діяльності учнів, розповіла заступник директора обласного центру роботи з обдарованими дітьми Наталія Драник, а методист обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Юлія Лепетуха презентувала свій досвід роботи щодо використання WEB-cервісу LearningApps у роботі методиста.

Значне зацікавлення викликав у присутніх MIND-тренінг, який провела завідувач відділу методичного обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Галина Малород.

У ході проведення тренінгу учасники мали змогу відпрацювати нові форми мотивації та спонукання до самореалізації й пошуку шляхів як змінити себе та протистояти проблемам, які виникають.

Наприкінці заходу його учасники у дружньому колі обмінялися своїми враженнями, емоціями від результативної роботи та цікавого спілкування.

За інформацією Департаменту освіти і науки Черкаської ОДА

Автор статті