У Черкасах відбувся День відкритих дверей Пенсійного фонду

portal_PFUДнями фахівці управління Пенсійного фонду м. Черкасах провели День відкритих дверей під гаслом «Реєструйся на Веб-порталі Пенсійного фонду України зараз – заощаджуй час у майбутньому».  Мета такого заходу –  звернути увагу громадськості на можливість отримання дистанційних послуг через Веб-портал Пенсійного фонду України.

Перший заступник начальника управління Фонду в м. Черкасах Тетяна Рожко розповіла про основні переваги Веб-порталу, завдяки новим функціональним можливостям якого значно розширено дистанційний доступ громадян до послуг, що надаються Фондом. Особливо цікавий електронний портал для пенсіонерів, адже за допомогою цього сервісу можна легко отримати дані з власної пенсійної справи.

Працівники управління пропонували відвідувачам зареєструватися на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України, щоб самостійно контролювати відображення заробітної плати в реєстрі застрахованих осіб.

Довідково:

У 2017 році на Веб-порталі в управлінні Фонду в м. Черкасах зареєстровано 209 користувачів, із них 206 громадян та три юридичні особи.

За інформацією Головного управління Пенсійного фонду в Черкаській області 

Автор статті