У Черкасах відбудеться тренінг для психологів, які опікуються адаптацією бійців АТО

31_main11_0На базі обласного навчально-тренінгового центру підвищення кваліфікації лікарів 15-16 серпня заплановано проведення практичного тренінгу-семінару для психологів на тему: «Соціально-психологічна підтримка адаптації учасників антитерористичної операції».

Навчання вестимуть спеціалісти черкаського Регіонального психологічного кризового центру, які мають фах тренерів за програмою соціально-психологічна підтримка адаптації учасників антитерористичної операції (далі – СППА-АТО) та дозвіл від Українського Католицького Університету на навчання, консультування та проведення груп за програмою СППА-АТО.

Ця програма призначена для психологів медичних, освітніх та військових закладів, соціальних працівників, психотерапевтів.

Основна увага у програмі СППА-АТО приділяється регламенту занять, даються рекомендації щодо тривалості та частоті занять, мотиваційні інтервенції для ветеранів, поради ведучим груп щодо стилю й форми роботи. Крім того, зна навчаннях зосередяться на пункті про оцінку потреби у скеруванні за фахової допомогою (психотерапевтичною, психіатричною, медичною, соціальною тощо).

Довідково:

Комунальне некомерційне підприємство «Черкаський обласний навчально-тренінговий центр підвищення кваліфікації лікарів Черкаської обласної ради» розташоване за адресою: м. Черкаси, вул. Мечнікова, 25.

Автор статті