У Черкасах створили та презентували новий спортивний клуб «Дніпро-Черкаси»

42059561_2259453364323153_3951600242826149888_nПрезентація нового муніципального спортивного клубу, який прийматиме різні види спорту, відбулася 18 вересня у Черкасах. Говорили про роботу, функції клубу, давали відповіді на запитання, презнтували нову форму та оприлюднили логотип.

На прес-конференції були присутні: начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський, заступник міського голови Юрій Ботнар, директор КП «Центральний стадіон» Юрій Гончаров, заступник міського голови Ігор Коломоєць, головний тренер команди МСК «Дніпро» (Черкаси) Євген Тарасенко.

– Хочу запевнити вас, що безпосередньо функціональними обов’язками обласного управління у справах сім’ї, молоді та спорту є і розвиток резервного спорту, і участь збірних команд області у чемпіонатах України, і допомога у навчально-тренувальному процесі. Вважаю, що підготовка до змагань за рахунок і місцевого і обласного бюджетів – саме в такому чудовому тандемі дасть позитивний результат, – зазначив начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський.

Автор статті