У Черкасах створено 385 електронних кабінетів роботодавців

нові сервісиЗ метою підвищення конкурентоспроможності клієнтів служби зайнятості та покращення співпраці з роботодавцями в діяльності служби діють нові сервіси. Так, наприклад у Черкаському міському центрі зайнятості впроваджено використання у роботі з клієнтами відеорезюме та он-лайн співбесід з роботодавцями, що значно підвищує ефективність самопрезентації, економить час шукачів роботи та роботодавців.

Кожний безробітний має можливість в центрі зайнятості отримати допомогу не тільки в складанні звичайного резюме та розміщенні його на інтернет-ресурсах з пошуку роботи.

«Бажаючий може звернутися за допомогою до фахівців, щоб  відзняти коротку самопрезентацію, яка дозволить роботодавцю отримати первинне враження про претендента та прийняти рішення щодо призначення  особистої зустрічі.  У свою чергу співбесіда в он-лайн режимі покликана полегшити процес переговорів з роботодавцем. Це швидко, зручно та  дієво, як для безробітного так і для роботодавця. У 2018 році цією послугою скористалося 243 роботодавці та безробітних. Серед роботодавців, які проводять он-лайн співбесіди є КП «Черкасиводоканал», ПАТ «Азот», ПрАТ «Юрія», Черкаська філія ПАТ «Укрпошта», ТОВ «Світ ласощів», КП «Черкаська служба чистоти», КП «Черкасиелектротранс», КП «Черкаська обласна дитяча лікарня» та інші», – відзначає директор Черкаського міського центру зайнятості Оксана Щербак.

Більш оперативній та взаємовигідній співпраці сприяє реєстрація в сервісі «Електронний кабінет роботодавця». Завдяки його функціям скорочуються витрати часу для відвідування центру зайнятості роботодавцем та підвищується рівень комфорту під час взаємодії роботодавця і служби зайнятості. На цей час в центрі зайнятості створено 385 електронних кабінетів роботодавця. Такий кабінет є, по суті, персональним автоматизованим робочим місцем, що надає можливість роботодавцям подати звітність до центру зайнятості в режимі он-лайн, переглянути стан укомплектування заявлених вакансій та кількість направлень центром зайнятості претендентів на роботу, актуальні резюме шукачів роботи та виконати безліч інших функцій.

Щоб зробити послуги максимально доступними і комфортними, фахівці міського центру розміщують вакансії також на сайтах з працевлаштування.

Черкаський міський центр зайнятості запрошує усіх роботодавців та пошукачів роботи долучитись до нових он-лайн сервісів.

Довідково: Базу відеорезюме Черкаської обласної служби зайнятості можна переглянути на офіційному сайті Черкаського ОЦЗ у розділі «Роботодавцям» підрозділі «Знайти працівника» або за активним посиланням: https://chk.dcz.gov.ua/storinka/znayty-pracivnyka.

За інформацією Черкаського МЦЗ

 

 

 

Автор статті