У Черкасах стартував English Fest

6Сьогодні на базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників розпочався дводенний фестиваль знавців англійської мови English Fest. Про це повідомляють в управлінні освіти і науки облдержадміністрації.

Фестиваль English Fest на обласному рівні проводиться вперше та об’єднує знавців англійської мови різних вікових груп – від учнів до учителів. Його урочисте відкриття відбулося за участі начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Валерія Данилевського та ректора обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Наталії Чепурної. Вітаючи присутніх, Валерій Данилевський наголосив на важливості вивчення іноземних мов з огляду на європейський вектор розвитку української держави.

– Два роки минуло з часу доленосних подій Революції Гідності, під час якої українці об’єдналися для того, щоб жити в європейському суспільстві, стверджувати європейські цінності. Знання англійської мови допомагає запроваджувати ці цінності в Україні, – сказав Валерій Данилевський.

Також Валерій Вікторович висловив сподівання, що, беручи участь у фестивалі, його учасники збагатяться духовно, знайдуть нових друзів, а головне – підвищать мотивацію вивчення англійської мови.

1519

У рамках урочистої частини English Fest глядачі могли переконатися у багатогранності творчих здібностей учнівських колективів з різних шкіл Черкащини. Запальний бродвейський танок, хореографічні номери ірландських танців, перформанс у вигляді мюзиклу,театралізовані постановки фрагментів творів Чарльза Діккенса та Льюїс Керрол, різдвяні колядки – це неповний перелік різноманіття талантів юних обдарувань, якими вони порадували присутніх.Варто відзначити, що у всіх виступах юні артисти послуговувалися виключно англійською. Мова оригіналу театралізованих номерів та вокальних композицій створювала особливе враження від перебування у колі талановитих знавців однієї з найпоширеніших мов світу.

32У перший день фестивалю відбулися тематичні мовні студії для учнів, протягом яких останні змогли поспілкуватися зі своїми однолітками англійською на запропоновану проблематику. У рамках English Fest також проходить фотовиставка «Sheakespeare Lives in Photography», яку можуть переглянути всі бажаючі.

Автор статті