У Черкасах стартувала п’ятнадцята виставка сучасного мистецтва «Антракти»

1e3c9dbcc3313d4457c9e940970626c5_LВчора у Черкаському обласному художньому музеї відкрилась п’ятнадцята виставка сучасного мистецтва «Антракти».

Історія проекту розпочалася ще у 2006 році у Черкаському обласному краєзнавчому музеї за участю лише шести художників. За дванадцять років існування проект змінився і кількісно, і якісно. Сьогодні він перемістився у мистецьке середовище Черкаського обласного художнього музею. На сьогодні до проекту долучилися понад шістдесят митців Це і професійні художники, і студенти, і діти.  Вікова категорія  учасників – від 3-х до 70-и років. Широка і географія учасників – від Німеччини до Японії.

На виставці  містяни мають змогу ознайомитися з різноманітною, яскравою палітрою сучасного мистецтва: живопис, графіка, декоративно-прикладне мистецтво, фотографія та інсталяція.

Ініціатор та незмінний керівник проекту – відомий український художник Володимир Яковець. Його команда крізь пошуки, експерименти та необмежену творчість декларує креатив, свободу та провокацію. Спільними діями, новаторством і майстерністю художники невпинно збагачують сучасне національне мистецтво.

Неповторність відкриттю заходу надав поетичний перформанс відомого черкаського поета і драматурга Олексія Юріна.

Виставка працюватиме до 3 травня.

За інформацією Департаменту кльтури та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації

Автор статті