У Черкасах провели новорічний благодійний бал

b2ap3_large_1Традиційно у Східноєвропейському університеті економіки і менеджменту пройшов новорічний благодійний бал «Назустріч мрії», зібрані кошти від якого будуть спрямовані на придбання подарунків до Дня Святого Миколая дітям з онкозахворюваннями, вихованцям Черкаського притулку для дітей «Теплий дім», шкіл-інтернатів та іншим дітям, які потребують допомоги, інформує управління освіти і науки Черкаської ОДА.

Задля благодійної справи зібралися представники влади, керівники вищих навчальних закладів, викладачі та студенти.

Відкриваючи бал, ректор університету Любов Шпак наголосила на його благородній місії та подякувала всім, хто долучився до заходу.

– Уже вп’яте ми організовуємо благодійний новорічний бал. Насамперед хочу подякувати студентам, які є ініціаторами цього заходу. Вони завжди активні й прагнуть займатися благодійністю. Минулого року вони нам представили виставу «Аліса в країні чудес», сьогодні ж на нас чекає її продовження – «Аліса в Задзеркаллі». Це дуже символічно, адже кожен із нас напередодні Нового року вірить у дива. Також хочу закликати навчальні заклади об’єднувати студентство задля добрих справ і проводити такі заходи разом, – промовила ректор.

b2ap3_large_IMG_2768

Довершеності виставі додали музичні хореографічні номери від студентів, виступи артистів танцювально-спортивного клубу «Жемчуг», вокального ансамблю «Серця трьох» Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького.

Упродовж вечора всі охочі могли долучитися до акції, поклавши кошти до скриньки. Загалом було зібрано більше 12 тисяч гривень.

Автор статті