У Черкасах пройшов І форум представників студентського самоврядування

34514460Перший обласний форум представників органів студентського самоврядування вищих навчальних закладів області під назвою «OCC in action» відбувся цими вихідними у Черкасах. Ініціатором проведення заходу стала Студентська рада при Черкаській ОДА, ініціативна група «OCC in action», а також мережа політично активної молоді «Творці майбутнього» за підтримки управління освіти і науки облдержадміністрації.

У рамках обласного форуму, що пройшов на базі Черкаського державного технологічного інституту, лідери студентського самоврядування ВНЗ області поспілкувалися з представниками влади, громадських організацій. Під час діалогу з молоддю начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Валерій Данилевський висловив впевненість, що студентська небайдужість та активна участь в суспільних процесах матиме позитивний вплив для формування демократичного соціуму з європейськими цінностями.

50704429– Безперечно, саме від вас залежить, у якому векторі відбуватиметься розвиток українського суспільства, – зауважив Валерій Данилевський. – Вірю, що ваші незаангажовані й сміливі ідеї стануть тією рушійною силою, що надасть поштовх новим якісним змінам в сучасній європейській демократичній країні.

Освітня частина форуму пройшла на базі готельно-туристичного комплексу «Світанок». Експерти та тренери Української асоціації студентського самоврядування, лідери ОСС (Організації студентського самоврядування) провідних ВНЗ України, зокрема Черкащини, провели для учасників форуму тренінг щодо законодавчих засад та інструментів боротьби з корупцією, академічної доброчесності та боротьби з плагіатом.

Під час підведення підсумків роботи форуму колегіально обрали регіонального координатора антикорупційного руху та прийняли резолюцію про стратегію подальшої діяльності Студентської ради при Черкаській ОДА.

 

За інформацією управління освіти і науки облдержадміністрації

Автор статті