У Черкасах обговорили проблеми та стратегії розвитку сучасної економічної політики України

IMG_8714У Черкаському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів відбувся короткостроковий тематичний семінар підвищення кваліфікації працівників відділів економічного розвитку райдержадміністрацій, міськвиконкомів міст обласного значення, виконавчих органів об’єднаних територіальних громад

Програма семінару практико-орієнтована і сформована відповідно до ключових напрямів державної економічної політики в контексті положень Стратегії сталого розвитку «Україна-2020» та із урахуванням обласних програм щодо забезпечення сталого економічного розвитку регіону.

IMG_8674У рамках семінару відбулось обговорення особливостей боротьби з корупцією, відповідальності за корупційні діяння, необхідність організації превентивних антикорупційних механізмів.

Галузеву складову програми семінару реалізовували викладачі-практики – фахівці структурних підрозділів облдержадміністрації, облради, територіальних органів виконавчої влади.

В рамках семінару відбулось обговорення основних напрямів реформи державного управління та місцевого самоврядування; шляхів залучення інвестицій та пошук нових можливостей для розвитку територій; підготовки проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватись за рахунок секторальної підтримки ЄС; участі проектів у конкурсному відборі за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку; ознайомлення із сучасними грантовими тенденціями.

IMG_8683Серед іншого, слухачі отримали рекомендації щодо застосування сучасних он-лайн інструментів комунікацій; проаналізували перспективи, переваги та ризики трансатлантичного партнерства і взаємин України з ЄС та НАТО.

З метою забезпечення дуальності та безперервності навчання слухачі семінару отримали електронні кейси методичних матеріалів для самостійного опрацювання.

Автор статті