У Черкасах нагородили кращих виробників області

???????????????????????????????
Сьогодні в облдержадміністрації нагородили учасників конкурсу якості продуктів, товарів, робіт чи послуг «Черкаська якість-2015». Переможцям та лауреатам почесні дипломи та нагороди вручили директор Державного підприємства «Черкасистандартметрологія» Михайло Чорнопищук та заступник голови облдержадміністрації Юрій Сас.

IMG_0742
Обласна конкурсна комісія визначила 16 фіналістів, з-поміж яких 12 переможців та 4 лауреати. Серед призерів конкурсу, який на теренах Черкащини проходить вперше, обласні виробники м’ясних, кисломолочних, хлібопекарських продовольчих товарів та лікеро-горілчаної продукції.
Гідно представили себе товаровиробники медичного та технічного спрямування. Так, на конкурсі відзначили підприємство «Фотоніка Плюс», яке представило універсальний лазерний коагулятор для проведення різноманітних хірургічний маніпуляцій «Ліка-хірург М». Також відзнаку в конкурсі отримав діагностичний мікроскоп «CALIPSO МD-500» виготовлений на базі черкаського Науково-інженерного центру «Сканер». За високу якість продукції відзначили також ПАТ «Азот» та ТОВ «ЕлектроАрсенал».

У номінації «Роботи та послуги, які виконуються або надаються у побутовій та виробничій сферах» перемогу здобув єдиний в Черкаській області заклад з надання якісних освітніх послуг з вивчення англійської мови за міжнародними стандартами на основі новітніх технологій, впроваджених Кембриджським університетом «Yes!». Лауреатом в цій же номінації стало підприємство «Семпал», яке до участі в конкурсі заявило такий вид послуг, як монтаж водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування.
Вручаючи нагороди Юрій Сас відзначав здобутки кожного підприємства області та висловлював надію, що і в подальшому виробники Черкащини будуть виготовляти якісну та доступну продукцію. Він відмітив, що цей конкурс має на меті популяризацію черкаських виробників.

???????????????????????????????
− З боку обласної адміністрації передбачаємо виконання двох основних місій. Перша – промоція наших обласних черкаських брендів, просування їх на всеукраїнський та світові ринки збуту, а друга – боротьба за якість товарів для населення. Якщо ми будемо задавати високий стандарт для виробників, боротися за нього завдяки нашому підприємству стандартизації, то у майбутньому можемо сподіватися на те, що черкаські бренди будуть популярні не лише в області, а й за її межами, − зазначив заступник голови облдержадміністрації Юрій Сас.
Перш ніж здобути перемогу в конкурсі, виробники пройшли перевірку стандартизації та якості виробництва товарів та надання послуг. У серпні експерти головної конкурсної комісії ознайомилися з матеріалами підприємств-учасників й оглянули виробництва з метою підтвердження достовірності наданих матеріалів. Вони відзначили високий рівень організації праці та наявність сертифікованих систем управління.
− Багато черкаських підприємств, враховуючи вимоги сьогодення, успішно використовують якісну сировину, оснащують виробництва сучасним технологічним обладнанням. Адже зараз виробники можуть завоювати ринки перш за все якістю, а вже потім доступністю, − зауважив директор Державного підприємства «Черкасистандартметрологія» Михайло Чорнопищук.
За його словами, сьогодні свою продукцію на конкурсі презентували найактивніші виробники області. Десять з них уже цього року представлять свою продукцію на Всеукраїнському конкурсі якості продукції «100 кращих товарів України».

IMG_0761

Автор статті