У Черкасах досліджуватимуть недосконалий остеогенез

??????????????????????????????????????????????????????16-18 травня 2016 року в Україну приїде група вчених і лікарів з Тартуського університету, що у Естонії, які займаються дослідженням і лікуванням  людей з Недосконалим остеогенезом (НО). Головною метою дослідження є генетичний аналіз людей з вродженою крихкістю кісток. Дослідження включатимуть у себе: збір генеалогічної інформації про родинне дерево, інформація про пацієнта та найближчих родичів, а також проби крові на аналіз. Крім того буде змога отримати консультацію лікаря-ортопеда, який понад 20 років займається дослідженням НО  пацієнтів різного віку в Естонії.

Дослідження допоможуть в пошуку лікування НО та інших захворювань із крихкістю кісток, а також сприятимуть здобутку нових знань про генетичне різноманіття захворювання, його епідеміологію та дослідження в українській популяції, а також дослідження зроблять внесок у знання про біологію кісткової тканини.

Крім Черкас, дослідження пройдуть у  Києві, Харкові, Чернівцях.

Захід пройде за ініціативи громадської організації «Всеукраїнська асоціація кришталевих людей».

За додатковою інформацією можна звертатись за телефонами 066-301-01-83, 097-948-48-55 – голова ГО «Всеукраїнської асоціації кришталевих людей» Петрова Любов Володимирівна.

Автор статті