У 2018 році планується виділити 520 млн грн на підвищення кваліфікації вчителів першокласників – Глава держави

cc75133135fdcde21d2ae2cdb45d04b4_1504088180_extra_largeПрезидент Петро Порошенко під час відкриття загальноосвітньої школи-гімназії підкреслив, що українська влада робить важливі кроки для реформування та підтримки освіти.

«У 2018 році планується виділити 520 млн гривень на підвищення кваліфікації вчителів, які навчатимуть першокласників нової української школи», – розповів Глава держави.

Петро Порошенко зазначив, що всі школи, які будуть вводитися з цього і наступного років мають бути пристосовані до інклюзивної освіти, відповідно до ухваленого Закону. Глава держави подякував всім ентузіастам, включно з Першою леді Мариною Порошенко, яка була ініціатором Закону про інклюзивну освіту. «Це також свідчення того, що ми запроваджуємо найновітніші європейські освітні технології», – наголосив Глава держави.

Президент нагадав, що два дні тому брав участь у церемонії відкриття трьох шкіл на Донбасі. «Почув найкраще, можливо, в своєму житті виконання українського гімну. Подивіться, як маленькі дітлахи з нової школи №9 міста Покровська виконують на Донбасі український гімн», – поділився враженнями Глава держави.

«Друзі, це справжнє свято – свято відродження України, свято відродження української освіти, свято майбутнього України. Дякую, що ми разом, що ми разом крокуємо до перемоги», – зазначив Президент.

За інформацією офіційного інтернет-представництва Президента України

Автор статті