У 2017 році Червоний Хрест планує мобілізувати понад 60 млн доларів на гуманітарну допомогу Україні

7db9c83f1d11d36207d1185d1ddadcf1_1484821752_extra_largeУ ході візиту до Швейцарської Конфедерації Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Президентом Міжнародного Комітету Червоного Хреста Петером Маурером.

Петер Маурер поінформував, що у 2017 році на цілі гуманітарної діяльності в Україні Міжнародний Комітет планує мобілізувати понад 60 млн доларів, а сама гуманітарна операція МКЧХ в нашій країні стане однією з наймасштабніших операцій Комітету в світі.

 

Співрозмовники обговорили широкий спектр питань, пов’язаних із наданням гуманітарної допомоги, у тому числі на непідконтрольних територіях. Вони також наголосили на важливості безперешкодного доступу МКЧХ до окупованих територій для проведення гуманітарної місії.

Президент України звернувся до співрозмовника із проханням сприяти у звільненні українців, що незаконно утримуються на окупованих територіях на Донбасі, Криму, а також на території Росії. Він також закликав Червоний Хрест активніше захищати права українців в окупованому Криму.

Керівник Червоного Хреста наголосив, що відданий роботі з допомоги українцям. Петер Маурер високо оцінив відновлення водопостачання на окупованій територій.

Співрозмовники домовилися про візит Президента Міжнародного Комітету Червоного Хреста до України найближчим часом.

За інформацією офіційного інтернет-представництва Президента України

Автор статті