Тиждень України в Лондоні

БезымянныйЗ 4 до 10 вересня у Лондоні пройде тиждень України у Великобританії. Цей захід, на думку організаторів, стане ефективними інструментом для просування українських виробників та митців у світі.

Так, за попередньою програмою, 4-6 вересня у Виставковому центрі Olimpia в Лондоні діятиме Національний стенд «Ukrainian Food» українських компаній в харчовій виставці «Speciality&Wine Food Fair 2016». 7 вересня – день, присвячений українському спорту.

8 вересня – день українського сценічного мистецтва. Передбачається виступ театральної трупи, театру тіней. У холі приміщення пропонується виставка виробів українських майстрів hand made. У цей же день – відкриття виставки українських митців сучасності в одній з лондонських галерей.

9-10 вересня – бізнес форум для презентації потенційним партнерам у Великобританії харчової, легкої, переробної, туристичної, ресторанної, меблевої та ІТ галузей.

Заключним акордом тижня України в Лондоні планується проведення на площі для широкого загалу концерту, на сцені якого відбудеться шоу українських козаків, відомий показ дизайнерів від 12 регіонів, шоу «Найулюбленіша» та виступи переможця «Голос країни» Ігоря Грохоцького та переможця такого ж конкурсу у Великобританії, а також інших українських виконавців.

Відзначимо, організаторами заходу виступають Національне галузеве партнерство у легкій промисловості України «Fashion Globus Ukraine», Міністерство закордонних справ України. Галузеве партнерство надає візову підтримку, спеціальні ціни на авіаперельоти та проживання в готелях.

Дізнатися детальніше про захід можна в організаторів: assist.fgu@gmail.com, 067-220-86-37, 095-803-19-23.

Автор статті