«Тут ми всі рівні, і ніхто нас не ділить», – юні донеччани про відпочинок на Черкащині

IMG_6495Діти з Черкащини та Донеччини нині разом відпочивають та оздоровлюються в позаміському дитячому таборі «Лідер». Він функціонує на базі Городецької ЗОШ Уманського району. Тут другий тиждень поспіль, окрім уманчан, оздоровлюються 22 дітей з Бахмута Донецької області. Кілька з них удруге. І вже сьогодні висловлюють бажання повернутись наступного літа. Стверджують це одноголосно. Веселу та активну юрбу різних за віком дітлахів у цьому місці поєднала любов до України. З ними вдалося поспілкуватися і першому заступнику голови Черкаської ОДА Віталію Ковалю під час робочої поїздки до Уманщини. Він завітав сюди разом із працівниками Уманської РДА.

???????????????????????????????– Коли говоримо, що Україна – єдина, це – не просто слова, – звернувся до дітей Віталій Володимирович. – Запрошуючи до нашого краю, ми прагнемо показати, що насправді спільно можемо робити багато гарних справ. Черпайте тутешню енергію, збагачуйте нею свою душу, бо Черкащина – це багата на історичні події та постатей земля, де споконвіків точилась боротьба за відродження української нації. І пам’ятайте, що нині хлопці на Сході захищають ваше право навчатися. А це – ваш святий обов’язок. Бо Україні потрібні розумні, освічені, мудрі діти, які в подальшому її розбудовуватимуть.

IMG_6501– Відвідавши табір минулого року, з нетерпінням очікували на наступну зустріч, – сказала директор Бахмутської ЗОШ Наталя Дроздова. – Цьогоріч удруге сюди приїздили семеро дітей. І ми щиро дякуємо за подаровану вами змогу побачити й відчути землю Тараса і Богдана.

IMG_6497– Надзвичайно подобається те, що тут у таборі всі діти – рівні, ніхто нас не ділить, – каже 14-річна мешканка Бахмута Ліза. – Ми ж – одна єдина країна. І хоч розмовляємо російською та українською мовами, але єдині. Тут дуже гарно. Цьогорічна програма дещо відрізняється від торішньої, однак при цьому так само цікаво й весело. Дякуємо вам за все!???????????????????????????????IMG_6473

Чигирин, Холодний Яр, Канів, Жашків, Буки, Берестівець… Ці та кілька інших визначних місць Черкащини встигли відвідати за час перебування в таборі діти з Уманщини та Бахмута. Побачили безліч нового та потоваришували.

???????????????????????????????Спілкуючись із черкаськими гостями, отримали солодощі, дякували та запрошували до своєї школи, сподіваючись повернутись до Черкащини знову.

Автор статті