Туристичний потенціал Черкащини представлено на ІІ Всеукраїнському фестивалі «У гості до українців»

???????????????????????????????Вихідними в Києві на території Ботанічного саду ім. М. Гришка відбувся ІІ Всеукраїнський фестиваль «У гості до українців», головною ідеєю якого є популяризація внутрішнього туризму та підвищення культури подорожі Україною.

У форматі «open air» було презентовано туристичний потенціал Черкаського регіону, зокрема: де відпочити, що подивитись та як цікаво провести вільний час!

Локація Черкащини здивувала своєю різноманітною презентацією. Гостей зустрічав гетьман Богдан Хмельницький, який запрошував охочих долучитися до фотоакції «Запрошуємо на Черкащину!».???????????????????????????????

Також на черкаській локації можна було скуштувати місцевих пригощань від учасників «Туристичного руху Чигиринщини», зокрема родової садиби «Ясний день» із хутора Буда та музейно-етнографічного комплексу «Дикий хутір».

???????????????????????????????У межах презентації області гостей фестивалю запросили на міжнародний фестиваль «VIRA FEST», що відбуватиметься з 18 по 20 червня цього року в першій козацькій столиці – Чигирині.

За результатами проведення ІІ Всеукраїнського фестивалю «У гості до українців», локація Черкащини перемогла у номінації «Найвідвідуваніший стенд»!

За інформацією Департаменту регіонального розвитку ОДА

Автор статті