«Цифрове перетворення» від Google розпочалося в Умані

главная_умань

Умань – одне з перших міст Черкащини, що долучилось до реалізації проекту Google-Україна «Цифрове перетворення», що нині втілюється в нашій області. Завдяки цьому уманчани отримали можливості для впровадження у місті низки цікавих ІТ-ініціатив.

Зокрема, тут найперше візьмуться за запуск геоінформаційної web-системи «Інтерактивний реєстр екологічних проблем України». Цей проект реалізовуватиме компанія Google спільно з NGO e-Ecology, громадськими, державними і бізнес партнерами у Черкаській області. Основним завданням такої web-системи є підвищення ефективності взаємодії державних, громадських природоохоронців та громадян, за допомогою сучасних ІТ-інструментів. Водночас вона забезпечить можливість жителям міста і району швидко та зручно вирішувати власні екологічні проблеми.

Крім того, невдовзі в Умані буде також реалізована низка інших цікавих ІТ-проектів, які є складовими частинами кампанії «Цифрове перетворення Черкащини». Так, одним із першочергових кроків в «оцифровуванні» Умані стане створення 3D-турів дендропарком «Софіївка».

Нагадаємо, наприкінці січня наша область у рамках проекту «Цифрове перетворення» почала співпрацювати з компанією Google-Україна. Його основна мета – підвищення інвестиційної та туристичної привабливості Черкащини за допомогою сучасних інтернет-інструментів, а також розвиток цифрової та інтернет-освіченості саме представників влади, громади, середнього та малого бізнесу. До відома, 28 березня відбудеться семінар для державних службовців, 3 квітня – для представників бізнесу, 4 квітня – для журналістів.

Автор статті