Цьогорічних вступників Східноєвропейського університету посвятили у студенти

8Сьогодні у Східноєвропейському університеті економіки і менеджменту відбулися урочистості з нагоди Дня знань та посвяти першокурсників у студенти. Слова вітань на адресу молоді звучали від представників обласної влади, ректорату, професорсько-викладацького складу, гостей свята, інформують у навчальному закладі.

Розпочалося свято під звуки Гімну України. Із вітальними словами до студентів, батьків, викладачів і гостей звернулася ректор університету, доктор економічних наук Любов Шпак.

1– З упевненістю можу сказати, що новий навчальний рік стане ще одним кроком у розвитку нашого навчального закладу, і ми зможемо досягти всього запланованого, – наголосила Любов Олександрівна. – За студентські лави сідають першокурсники, з якими ми пов’язуємо великі сподівання. Бажаю всім досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами, зустріти добрих і надійних друзів.

Зі святом Знань та початком нового навчального року університетську громаду привітав перший заступник голови Черкаської облдержадміністрації Віталій Коваль.

7– Задля того, щоб ви сиділи за партами, на сторожі вашого миру стоять бійці, – звернувся до студентів Віталій Володимирович. – Тому здобувати знання – це не ваше право, а ваш обов’язок. Стати справжніми фахівцями вам допоможе потужний професорсько-викладацький склад Східноєвропейського університету. Черпайте від викладачів те, що вони вам дають, і цінуйте кожну годину, проведену в університетських аудиторіях. Здоров’я, миру, витримки, впевненості у власних силах.

img_1106+Найбільш хвилюючим моментом свята стала посвята першокурсників у студенти. За традицією, після проголошення клятви першокурсниками, ректор вручила їм символічний студентський квиток.

Автор статті