Цьогоріч українські спортсмени завоювали на міжнародних змаганнях понад 3,5 тисяч високих нагород

198055У 2016 році спортсмени-олімпійці здобули на чемпіонатах та кубках світу, а також Європи 397 медалей різного ґатунку. З них 114 золоті нагороди. Про це Міністр Молоді та спорту Ігор Жданов доповів під час засідання колегії Міністерства молоді та спорту 22 грудня.

– Хтось каже, що наша збірна не так добре виступила на Олімпіади в Ріо, як хотілося. Однак я вдячний за кожну з 11 медалей. Бо вони здобуті за шаленої конкуренції, важкою працею, потом, іноді й кров’ю. Кожна олімпійська нагорода – це наша із вами спільна перемога, успіх всієї України, – сказав він.

Міністр нагадав, що 55 українських спортсменів посіли у Ріо високі 4-6 місця. Це високий спортивний потенціал, який держава має усіляко підтримувати на шляху до Токіо-2020.

Представники неолімпійських видів спорту, включно зі спортивно-технічними та прикладними здобули на міжнародній арені 2641 медаль. З них 800 золотих.

Українські паралімпійці завоювали 477 медалей. З них 203 золотих нагород. Рекордний, патріотичний, гідний виступ національної збірної України на Паралімпіаді у Ріо став окрасою спортивно року: 117 нагород і третє загальнокомандне місце.

– Ми також приділяли більше уваги безпосередньо спортсменам і тренерам, їх матеріальному забезпеченню. Крок за кроком, піднімаємо соціальні стандарти у сфері фізичної культури та спорту, – додав Ігор Жданов.

Автор статті