Цьогоріч до місцевих бюджетів надійшло понад 2 млрд грн платежів

384705114З початку року до місцевих бюджетів надійшло 2 млрд 48,5 млн грн платежів. Це на 685,7 млн грн, або на 50,3 % більше, ніж торік. Про це повідомив начальник головного управління ДФС у Черкаській області Максим Криштопа.

Він зазначив, що найзначніші находження за сім місяців – від податку на доходи фізичних осіб – 1 млрд 66,6 млн грн. Частка надходжень від ПДФО становить 52 % у надходженнях до місцевих бюджетів Черкаської області. Другий за обсягом надходжень платіж до місяцевих бюджетів – земельний податок та орендна плата за землю, – перераховано 381,4 млн грн (+113,7 млн грн до семи місяців минулого року).

Також надійшло 26,3 млн грн податку на нерухоме майно і 1,4 млн грн транспортного податку. Частка податку на майно (складається з податку на нерухоме майно, відмінного від земельної ділянки, земельного та транспортного податку) у місцевих бюджетах Черкаської області становить 20 %.

Спрощенці – юридичні і фізичні особи сплатили 230,3 млн грн єдиного податку. Додаткові надходження податку на прибуток до місцевих бюджетів становлять за півроку 4 млн грн.

Перспективним джерелом наповнення місцевих бюджетів залишається акцизний податок з реалізації через роздрібну мережу підакцизних товарів (алкогольних напоїв, пива, тютюнових виробів, нафтопродуктів). З початку року надійшло 185 млн грн акцизу, що в 1,7 рази більше, ніж торік.

 За інформацією ГУ ДФС у Черкаській області

Автор статті