Цьогоріч буде проведено другий етап реформи державної служби

Без названияВ 2017 році передбачено проведення наступного етапу реформи державної служби. Про це сьогодні сказав на семінарі для регіональних журналістів «Реформа публічної адміністрації: в очікуванні дива» Державний секретар Кабінету Міністрів України Володимир Бондаренко, повідомляють на Урядовому порталі.

– В цьому році ми започаткували вже наступний етап реформи. Це перетворення міністерств з органів управління майном в міністерства, які формують політику, – зазначив він.

Володимир Бондаренко підкреслив, що мова йде про створення в структурах міністерств генеральних директоратів, які будуть забезпечувати формування і аналіз політики.

– Якщо ми говоримо про нову структуру, то потрібно осучаснити цю структуру новими людьми. Ми плануємо, що з серпня-вересня буде оголошено проведення конкурсів на посади фахівців з питань реформ в структури цих директоратів, – підкреслив Володимир Бондаренко. За його словами, відбір відбуватиметься на умовах відкритого конкурсу, обов’язковою умовою проведення якого будуть залучення не лише кадрових, юридичних служб, а  й громадськості. Крім того, участь можуть брати як нові люди, так і діючі співробітники міністерств.

Він також нагадав, що реформування державної служби має на меті покращити її якість. «Державні службовці асоціювалися з чиновниками, закритими від людей, і люди, які вже все в своєму житті мають. Насправді зруйнувати цей міф було ідеєю цієї реформи  і Закону України «Про державну службу», який набув чинності в травні минулого року», – підкреслив Володимир Бондаренко і додав, що були розмежовані політики і державні службовці.

Автор статті