Цього року служба зайнятості працевлаштувала майже 16 тисяч черкащан

4fabcb3e49861_resize250x160

За сприяння обласної служби зайнятості отримали роботу більше 15,9 тис. осіб, у тому числі понад 11,3 тис. безробітних, з яких кожен п’ятий належав до соціально вразливих категорій населення. Тимчасову зайнятість мали 7,3 тис. осіб, повідомляють в обласному центрі зайнятості.

Загалом же роботодавці регіону поінформували центри зайнятості області про наявність понад 17,4 тис. вакансій. Відзначимо, з початку року на одне вільне робоче місце претендувало двоє безробітних.

Завдяки отриманню одноразово допомоги по безробіттю 142 особи відкрили  власну справу. Основними напрямками підприємницької діяльності стали сфера оптової та роздрібної торгівлі, ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів, сільське, лісове та рибне господарство.

Відзначимо, з початку року за послугами до Черкаської обласної служби зайнятості звернулися 57,6 тис. безробітних. Цей показник на 5 тис. осіб менший за аналогічний період минулого року,

 

Довідково:

Станом на 1 червня  кількість зареєстрованих безробітних становила 20,3 тис. осіб, з них 16,1 тис. осіб отримували допомогу по безробіттю. Середній розмір допомоги по безробіттю у травні 2016 року складав 1 390 грн.

Автор статті