Цього літа в таборах Черкащини виховували юних патріотів

табориАби прищепити почуття гідності та патріотичний дух молодому поколінню у Черкаській області в дитячих таборах пройшла низка військово-патріотичних та спортивно-оздоровчих змін. Про це повідомили в управлінні у справах сім’ї. молоді та спорту облдержадміністрації.

У заміських таборах області влітку для дітей проводили військово-патріотичні зміни за участю воїнів АТО, козацьких формувань та волонтерів. Так, у червні на базі БФ «Дахнівська Січ» провели профільну спортивно-оздоровчу, патріотичну зміну «Юний спортсмен», де оздоровчі послуги та військові навички отримали 50 дітей з числа перспективних спортсменів та дітей з девіантною поведінкою. У липні на базі дитячого оздоровчого комплексу «Придніпровський» 45 дітей взяли участь у військово-патріотичній спортивній зміні «Патріот України». Усе літо працював патріотичний дитячий табір «Козацька фортеця» військово-козацького спрямування, що в селі Плескачівка Смілянського району. Юних моряків виховували у спортивно-оздоровчому таборі, що на розташувався березі Дніпра. У таборі «Юний моряк» оздоровилися та відчули себе матросами 240 дітей.

Крім того, учнівська молодь випробовувала себе у профільних змаганнях, що проводилися в таборах. Так, у Канівському районі у наметовому таборі ім. І. Підкови МГО «Міжнародний союз козацтва» Канівський полк діти взяли участь у військово-спортивних змаганнях, які тривали чотири дні. Такі ж змагання пройшли і в наметовому таборі «Козацька слава».

Автор статті