Ці пільги є додатковим стимулом для розвитку, – Віталій Коваль про підтримку підприємств, де працюють люди з інвалідністю

_DSC0347Ще чотири підприємства Черкащини, на яких працюють люди з інвалідністю, отримали схвальне рішення про одержання пільг з оподаткування. Його прийняли на черговому засіданні регіональної комісії ОДА, що відбулось під головуванням першого заступника очільника області, голови комісії Віталія Коваля.

Отож, погодили надання фінансової держпідтримки підприємству об’єднання громадян «Берег», «Мета Сервіс-2», підприємству об’єднання громадян «Черкаситара», «ІнтролігаТОР».

Зауважимо, на підприємстві «Мета Сервіс-2», що реалізує котельне паливо, синтетичне рідке паливо, надає послуги з бухгалтерського обліку й аудиту, середньомісячна зарплатня упродовж трьох останніх років зросла до 9 тис грн. А от на «Черкаситара», що займається виробництвом гофрованого паперу та картону, працює 76 осіб з інвалідністю та мають в середньому понад 10 тис. грн заробітної плати.

– Наша мета – аби керівники підприємств спрямовували отриману від держави допомогу на покращення умов праці людей з інвалідністю, розвиток виробництв. І ми бачимо результат на прикладі тих, які вже неодноразово одержували таку підтримку. Важливо, що керівники підприємств поступово збільшують і кількість робочих місць для людей з інвалідністю, підвищують заробітну плату працівникам. Пільги ж є додатковим стимулом для розвитку й удосконалення підприємств, – підкреслив перший заступник Віталій Коваль.

 

Автор статті