Центр перепідготовки кадрів удосконалюватиме систему роботи

???????????????????????????????

Обласна адміністрація ініціює розробку наступного року в обласному Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів удосконалених технологій навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування. Нині існує потреба в підвищенні обізнаності спеціалістів із питань проектного менеджменту, зокрема щодо системи розробки і написання проектів для залучення грантових коштів та коштів державного фонду регіонального розвитку. Враховуючи перспективність такого напрямку роботи для розвитку області, є необхідність в удосконаленні навчальних програм Центру. На цьому наголосив заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Віталій Коваль під час робочої наради за участі заступника голови ОДА Юрія Саса, директора обласного Центру перепідготовки Сергія Демченка та керівників служб апарату ОДА.

– Загалом обласною адміністрацією вже зібрано пропозиції від структурних підрозділів ОДА, районних адміністрацій щодо кваліфікаційних напрямків навчання державних службовців, – зазначає заступник голови – керівник апарату ОДА Віталій Коваль, – які потрібно обов’язково врахувати. Між тим, існує потреба в підвищенні рівня мовної компетентності державних службовців і посадових осіб органів місцевого самоврядування. Тож очікується, що його підвищуватимуть в рамках більш удосконаленого семінару «Ділова українська мова».

А ще керівництво ОДА  ініціює розширення курсів в Центрі з вивчення англійської мови. Із цією метою в закладі започаткують постійний семінар «Ділова англійська мова». Як відомо, Президент України Петро Порошенко підписав Указ «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні». Глава держави прийняв таке рішення, «враховуючи роль англійської мови як мови міжнародного спілкування, з метою сприяння її вивченню для розширення доступу громадян до світових економічних, соціальних, освітніх і культурних можливостей…».

З огляду на потребу, розроблятиметься й програма семінарів для новообраних голів територіальних громад та депутатів місцевих рад.

Автор статті