Це нова сторінка відносин між Україною і Кувейтом, – Президент про підписані двосторонні документи

d8f331dd22c70d106740cdd61f89a468_1521380661_extra_largeПрезидент Петро Порошенко наголосив, що під час переговорів у Кувейті було досягнуто декілька важливих результатів. «Думаю, що це нова сторінка відносин між Україною і Кувейтом», – підкреслив  Петро Порошенко.

Президент зазначив, що нинішній візит Глави Української держави є першим за 15 років.

«Ви знаєте, наскільки для нас є важливою зараз співпраця в галузі оборонної промисловості. Ми зробили далекий крок вперед, коли (були – ред.) підписані Угоди про військо-технічне співробітництво, про обмін конфіденційною інформацією», – зазначив Президент у коментарі.

За його словами, декілька місяців тому у Кувейті разом з делегацією «Укроборонпрому» перебував  начальник Генерального штабу і було напрацьовано надзвичайно важливі напрямки щодо військово-технічної співпраці.

Президент також відзначив великий інтерес до співпраці в галузі науки. Про це свідчить підписаний документ між українською Національною академією наук України та Кувейтським інститутом наукових досліджень щодо обміну вченими, спільними науковими дослідженнями.

За інформацією офіційного інтернет-представництва Президента України

Автор статті