«Це лише почин бюджетного процесу», – Юрій Ткаченко про головний фінансовий документ області

ткаченко 22Обласний бюджет-2017 спрямований на соціально-економічний розвиток Черкащини. Про це очільник області сказав у коментарі журналістам.

Як зауважив Юрій Ткаченко, ще два роки тому в Черкаській ОДА вирішили скоротити витрати на утримання влади, натомість вивільнені кошти спрямовувати на соціальні програми.

– Ми серед перших скоротили свій штат майже наполовину, – говорить обласний керманич. – І надалі особливу увагу приділяємо соціальним програмам. Приміром, на лікування чорнобильців та інші потреби ми спрямуємо наступного року на 3 млн грн більше. Фінансово підкріплена і програма «Турбота». Подбали також про соціальний захист учасників АТО, їхню реабілітацію. В обласному бюджеті-2017 ми намагалися максимально задовольнити всі потреби. Але його ухвалення – це лише перший етап бюджетного процесу. Наступним кроком буде розподіл залишку коштів після підбиття підсумків 2016 року, спрямування їх на визначені пріоритети, зокрема, в галузях охорони здоров’я та освіти. Далі – затвердження проектів, що реалізуватимуть в області коштом Державного фонду регіонального розвитку, природоохоронного фонду тощо. Ми чекаємо пропозиції від районів.

Нагадаємо, минулої п’ятниці обласна рада ухвалила обласний бюджет на 2017 рік. За це проголосували 56 депутатів. Згідно з документом, доходи заплановані в розмірі 6 298 558,5 тис. грн, видатки становитимуть 6 297 002,5 тис. грн. Кількома тижнями раніше голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко провів розширену нараду за участі керівників фракцій обласної ради, де обговорили основні принципи й особливості формування обласного бюджету на прийдешній рік.

Автор статті