«Це – комплексне бачення розвитку області», – Ярослав Березань

_DSC0272На Черкащині триває робота над розробкою Плану реалізації Стратегії розвитку області на 2018-2020 роки. Управління та департаменти облдержадміністрації працюють над стратегічними ідеями розвитку регіону у своїй галузі. Про це сьогодні повідомив заступник очільника області Ярослав Березань під час наради з керівниками структурних підрозділів ОДА.

Загалом запропонувати свої проекти розвитку до документу мали змогу всі охочі. Їх відбором займалась експертна комісія, до складу якої входять як представники влади, так і громадськості.

_DSC0267На сьогодні з 300 поданих проектних ідей пройшли близько 60. Вони відповідають ключовим завданням Стратегії розвитку області-2020: підвищення конкурентоспроможності регіону, розвиток сільських територій, розвиток людського капіталу та екологічна безпека й збереження довкілля.

_DSC0269– Зараз ми всі разом працюємо над розробкою комплексного бачення розвитку області на наступні три роки, – говорить Ярослав Березань. – Це – стратегічне планування на декілька років. Реалізацію попереднього трирічного плану завершуємо цьогоріч. І вже маємо конкретні результати: створено Черкаську агенцію регіонального розвитку, розроблено концепцію створення індустріального парку «Золотоноша», побудовано обласний перинатальний центр. Ці та інші проекти були прописані у Стратегії розвитку-2020. Зараз же наше завдання запропонувати на розгляд депутатів обласної ради План, до якого входитимуть пріоритетні для розвитку Черкащини проекти і спрацювати на реальний результат до 2020 року.

Над Планом реалізації Стратегії на 2018-2020 роки працюють в ОДА спільно з Черкаською агенцією регіонального розвитку. Відібрані розвиткові пропозиції можна буде реалізувати упродовж наступних трьох років. Всі вони відповідатимуть основним завданням Стратегії розвитку-2020.

Автор статті