«Це гарний приклад наближення послуг до споживача» – Олександр Вельбівець про відкриття нового лісомисливського центру надання адмінпослуг

65 грудня голова Черкаської обласної державної адміністрації Олександр Вельбівець разом з керівником лісової галузі Черкащини Олександром Дзюбенком відкрив перший в області лісомисливський центр надання адміністративних послуг. Він діятиме у Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.
Відтепер громадяни, які хочуть отримати чи обміняти дозвільні документи для полювання, чи експортери лісоматеріалів, які мають отримати сертифікат про їх походження, можуть це зробити в одному місці – окремо облаштованому центрі при обласному управлінні.2 (2)

– Сьогоднішнє відкриття лісомисливського центру надання адміністративних послуг, це справді знакова подія для області, оскільки він в своєму роді єдиний в нас і взагалі другий в Україні. Така інновація у роботі є гарним прикладом реалізації державної політики децентралізації в частині наближення послуг до споживача, зменшення витрат часу на отримання рішень, документів від органів управління будь-якого напрямку, у цьому випадку – лісомисливського. По суті, в такий спосіб виключається людський фактор та можливість корупційної складової в частині прийняття будь-якого рішення або видачі документу.  Це насправді дуже потрібно і важливо, адже для громадян виключається ходіння по кабінетах з метою отримання адміністративних послуг – і все це працюватиме за принципом “єдиного вікна”, – наголосив голова Черкаської ОДА Олександр Вельбівець.

Слід зазначити, що на сьогодні в області зареєстровано понад 20 тисяч мисливців – більшість з них щорічно звертаються до обласного управління за дозвільними документами. Крім того, щорічно видається понад півтори тисячі сертифікатів про проходження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів для здійснення експортних операцій.

Новий Лісомисливський центр сприятиме зручності та оперативності надання адміністративних послуг у галузі лісового та мисливського господарства

Довідково:

Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства надає наступні адміністративні послуги:

 

 

Автор статті