Троє юних черкащан здобули перемогу на фестивалі «Щасливі долоні»

щасливі

Аби відзначити успіхи талановитих та обдарованих дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, служба у справах дітей обласної державної адміністрації підтримала ініціативу проведення у 2015 році ювілейного Х Міжнародного конкурсу-фестивалю «Щасливі долоні», який проходив у місті Києві з 13 до 19 листопада. За сприяння служб у справах дітей Черкаської та Уманської міських рад участь у фестивалі взяли троє дітей цієї категорії, які займаються музикою та ораторським мистецтвом.

щасливі2

У ході фестивалю діти брали участь у розвиваючих іграх, конкурсах, зустрічалися з відомими діячами культури, науки, спорту та естради. Єгор Носков, житель міста Черкаси, від українського піаніста-віртуоза і композитора Євгена Хмари отримав акордеон виробництва Німеччини.

Загалом же у міжнародному конкурсі-фестивалі взяли участь 29 дітей з усіх куточків України. За ними здійснювала нагляд відповідальна супроводжуюча педагог головний спеціаліст служби у справах дітей облдержадміністрації Людмила Алексашкіна.

Автор статті