Торік в області використано 1,8 млн грн, відшкодованих від втрат сільсько- та лісогосподарського виробництв

45351Станом на 1 січня 2017 року на рахунках місцевих рад Черкаської області акумульовано 7,6 млн грн, які надійшли в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв. Зокрема торік надійшло 825,37 тис. грн., повідомляють в ГУ Держгеокадастру у Черкаській області.

Сільські, селищні й міські ради 2016 року використали 1,8 млн грн, що надійшли в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв. Зокрема 161,26 тис. грн – для проведення нормативної грошової оцінки населених пунктів у Драбівському, Золотоніському, Катеринопільському, Лисянському та Чорнобаївському районах; 1,57 млн грн – на розроблення робочих проектів землеустрою щодо охорони земель і впровадження заходів із охорони земель (будівництво гідроспоруди в селах Неморож і Мурзинці Звенигородського району); 78,74 тис. грн – для інших заходів (корегування генерального плану села Собківки Уманського району).

На сьогодні найбільше зазначених коштів перебуває на спецрахунках місцевих рад Звенигородського (1,6 млн грн), Черкаського (1,3 млн грн), Канівського (0,9 млн грн) і Смілянського (0,8 млн грн) районів.

Довідково:

Відповідно до Земельного кодексу України кошти, які надходять у порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництв, використовують на освоєння земель для сільськогосподарських і лісогосподарських потреб. Також фінансовий ресурс направляють на поліпшення угідь, охорону земель, проведення інвентаризації, нормативної грошової оцінки землі. Використання цих коштів на інші цілі не допускається.

Автор статті