Торік платники податків Черкас перерахували до бюджетів всіх рівнів майже 1,8 млрд гривень

ДПI

Упродовж минулого року податківці Черкас до бюджетів всіх рівнів зібрали 1 млрд. 784 млн. податків і зборів. З них понад 824 млн грн. отримав місцевий бюджет, повідомляють в Державній податковій інспекції у м. Черкасах.

– Найбільшу питому вагу в надходженнях до зведеного бюджету посідають податок на доходи фізичних осіб – 621,34 млн грн. (36% від загальної суми надходжень), податок на додану вартість – 430,58 млн грн. (25%) та податок на прибуток – 188,64 млн грн. (11%), –повідомив  начальник Державної податкової інспекції у м. Черкасах Антон Царюк.

Також платники Черкас сплатили майже 70 млн грн. військового збору, з яких у грудні надійшло 8,1 млн грн. Крім того, у 2015 році черкаські страхувальники сплатили понад 1 млрд 514 млн грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, з яких у грудні надійшло майже 166,5 млн грн.

– Завдяки реформуванню податкової системи надходження податків до бюджету мають позитивну тенденцію. Як наслідок, своєчасна та повна сплата податків і зборів до бюджетів всіх рівнів є запорукою відновлення фінансової стабільності нашої держави та кожного її громадянина зокрема, – зазначив Антон Царюк.

 

Автор статті