Торік більше 1,5 тисячі жителів Жашківщини отримали допомогу в терцентрі соціального обслуговування

???????????????????????????????Протягом минулого року півтора тисячам одиноких громадян, зокрема й інвалідів, надано послуги Жашківським територіальним центром соціального обслуговування громадян похилого віку та непрацездатного населення самотніх пенсіонерів району.

Заклад складається з декількох відділень: соціальної допомоги вдома, стаціонарні відділення в м.Жашків на 26 ліжко-місць, стаціонарне відділення в с. Вороне на 35 ліжко-місць, відділення благодійної діяльності, соціально-побутової адаптації, пункт прокату засобів реабілітації. Днями в ході робочої поїздки до Жашківського району перший заступник голови ОДА Віталій Коваль оглянув відділення в м.Жашків, де перебуває 24 особи, поспілкувався з персоналом, мешканцями закладу.

У Центрі розповіли, що послуги тут надають різні, зокрема: догляд вдома, догляд стаціонарний, підтримане проживання, соціальна адаптація, соціальна інтеграція, абілітації, соціальна реабілітація, соціально-психологічна реабілітація, консультування, соціальний супровід, представництво інтересів, посередництво (медіація), соціальна профілактика, хоспісний/паліативний догляд.

Нині в територіальному центрі діють нові види соціальних послуг – мультидисциплінарна бригада: медичні послуги за призначенням лікаря, генеральне прибирання приміщень, прибудинкових територій, ремонтні роботи, доставка продуктів за заявкою та інше.

При територіальному центрі соціального обслуговування працюють й  «Університети ІІІ віку».

В обох стаціонарних відділеннях проведено поточні ремонти, в усіх жилих та підсобних приміщеннях. Тут на власних земельних ділянках вирощують картоплю, кабачки, є садові дерева та кущі. Стаціонарні відділення забезпечені всім необхідним, створені належні умови для постійного проживання.

Автор статті