«Той, хто захищає свою землю, завжди перемагає», – Юрій Ткаченко

1Пам’ятні заходи до річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні проходять на Черкащині. Найвелелюдніше ветеранів і всіх полеглих у роки воєнного лихоліття вшановують в обласному центрі.

2 3 4У середмісті Черкас зранку відбувся пам’ятний мітинг. Потому люд вирушив до Пагорба Слави.

5 67– Та війна показала всьому світові, наскільки українці героїчні, – зауважив голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Наскільки самовіддані та мужні, наскільки готові боротися до кінця заради миру. Тоді українці довели: той, хто захищає свою землю, завжди перемагає! І я дякую всім, хто наблизив перемогу в тій війні. Водночас я дякую кожному бійцю, який робить це сьогодні на нашому Сході. Мій дідусь теж пройшов Другу світову війну. На жаль, я його не застав. Але щохвилини вдячний йому за своє життя і за те, що можу зараз виховувати своїх синів.

8 9Як наголосив очільник області, про ветеранів на Черкащині пам’ятають не раз на рік, у свято, а дбають про них постійно.

10 11– Від держави ветерани мають пільги та компенсації, – сказав Юрій Ткаченко. – Однак задля посилення соціальних гарантій в області діє також комплексна програма «Турбота». Вона, до речі, передбачає соціальний захист і нинішніх захисників нашої країни.

12Натепер на Черкащині проживають майже 44,5 тис. ветеранів війни.

Автор статті